PDF Drukuj Email

 

Biuletyn Instytutu Informacji Naukowej i Bibliologii jest comiesięcznym informatorem, w którym znaleźć można wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem naszej jednostki. Ukazuje się w ostatni piątek miesiąca i jest przeznaczony dla pracowników oraz doktorantów. Informacje, które mają się w nim znaleźć należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Skrócona wersja Biuletynu jest publikowana na stronie Instytutu.

 

 

Czerwiec 2017 r.

 

Wakacje!

Szanowni Państwo! To ostatni numer naszego Biuletynu przed przerwą wakacyjną. Trwa rekrutacja na studia na obu naszych kierunkach: architekturze informacji oraz zarządzaniu informacją i bibliologii. Szczegółowe informacje  znaleźć można w rekrutacyjnym serwisie dla kandydatów: www.umk.pl/kandydaci. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!


 


Mamy nowego doktora habilitowanego


Z przyjemnością zawiadamiamy o przyznaniu dnia 13 czerwca br. dr Veslavie Osińskiej stopnia doktora habilitowanego. Gratulujemy!


Nowe studia podyplomowe

Mamy przyjemność ogłosić, że od października br. uruchamiamy Studia Podyplomowe w Zakresie Publikowania Sieciowego, które dostarczą słuchaczom wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych niezbędnych do zaprojektowania, wykonania i wdrożenia nowoczesnych serwisów informacyjnych. Nabór kandydatów jest już otwarty. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu studiów zapraszamy na stronę: www.inibi.umk.pl/publikowaniesieciowe.


Studenci charytatywnie dla szpitala

Studentki II roku zarządzania informacją i bibliologii w ramach zaliczenia przedmiotu „animacja życia społecznego” zorganizowały zbiórkę zabawek na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego – Szpitala Specjalistycznego Dzieci i Dorosłych w Toruniu dla oddziałów dziecięcych. Partnerem akcji było Centrum Nauki i Biznesu „Żak”. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w powodzenie studenckiej akcji zbiórkowej.


Gra miejska

24 czerwca br. grupa studentów II roku zarządzania informacją i bibliologii przeprowadziło grę miejską "Szlak Omnibusów". Pierwszy punkt, na którym uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin, znajdował się w Fosie Zamku Krzyżackiego. Po rozwiązaniu zagadek, otrzymywało się wskazówki i wyruszało w dalszą drogę. Gratulujemy wszystkim studentom i sympatykom obecnym na szlaku.


Nowe oblicza instytucji kultury

Zapraszamy do zapoznania się z projektami naszych studentów, którzy w ramach zajęć "architektura i design instytucji non-profit" opracowali projekty instytucji kulturalnych: www.facebook.com/iinib.umk.


Szkolenia z social mediów

20 czerwca br. mgr Przemysław Krysiński poprowadził szkolenie „Zarządzanie wizerunkiem w mediach społecznościowych” adresowane do nauczycieli IX Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu. Tydzień później - w dn. 28-29 czerwca br. w Domu Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana Kolbego w Gdańsku odbyły się warsztaty o tej samej tematyce. Przybliżyły zasady korzystania z nowych form komunikacji, a ich uczestnikami byli uczniowie polskich i niemieckich szkół średnich.

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7