Władze Instytutu

dr hab. Tomasz Kruszewski
dr inż. Mariusz Jarocki
dr Natalia Pamuła-Cieślak

Aneta Dąbrowska-Korzus (przedstawiciel studentów)

Sekretariat: mgr Ewa Jaroszewska
tel./fax: 048 56 611-44-15

Sekretariat czynny codziennie w godz. 7.15 – 15.15. Udziela wszelkich informacji w zakresie zasad rekrutacji studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych. Prowadzi także sprawy studentów niestacjonarnych i podyplomowych.

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych (studia stacjonarne)
ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
mgr Małgorzata Lewandowska, tel: 048 56 611-37-13

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych (studia niestacjonarne)