Majówka WNH
Wpisany przez Administrator    wtorek, 09 maja 2017 12:20

Dziekan Wydziału Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza całą społeczność Wydziału na Majówkę WNH, która odbędzie się w dniach 16-17 maja br. We wtorek zapraszamy do Collegium Humanisticum (ul. Bojarskiego 1) na pokaz historycznych pojazdów i broni pancernej, zorganizowany przez Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy, Fundację Historii Polskiej Broni Pancernej w Toruniu oraz Klub Miłośników Starych Traktorów i Maszyn Rolniczych "Retro Traktor" w Golubiu-Dobrzyniu. Tego dnia odbędzie się także gra „Uczelniany Mistrz Karciany”, którą poprowadzi Anna Bielawiec-Osińska z Programu „Absolwent UMK” - partnera naszego wydarzenia. Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie z Olafem Popkiewiczem - archeologiem, współprowadzącym program telewizyjny „Poszukiwacze historii”. W środę przeniesiemy się przed siedzibę Instytutu Archeologii (ul. Szosa Bydgoska 44/48). Dzień rozpoczniemy „Śniadaniem na trawie”, a po nim zaprosimy na gry i zabawy przygotowane przez organizatorów.