Majowa Debata Czwartkowa
Wpisany przez Administrator    wtorek, 09 maja 2017 07:39

Dziekan Wydziału Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza całą społeczność Wydziału oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z cyklu Debaty Czwartkowe, które odbędzie się 11 maja 2017 r. w Sali Rady Wydziału Nauk Historycznych (C.0.39) o godzinie 13.00. Temat debaty: "Po co i jak oceniać publikacje naukowe?". Będziemy rozmawiać o ewaluacji publikacji naukowych jako instrumencie polityki naukowej. Przedmiotem dyskusji będą w szczególności problemy związane z oceną humanistyki, a także nieintencjonalnymi skutkami tej oceny. Zaproszonymi gośćmi będą tym razem dr hab. Emanuel Kulczycki, członek Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych i przewodniczący Zespołu ds. oceny czasopism naukowych MNiSW oraz mgr Ewa Rozkosz, która również jest członkinią tego gremium. Spotkanie poprowadzi dr Natalia Pamuła-Cieślak.