Konferencja zakończona
Wpisany przez Administrator    wtorek, 28 marca 2017 00:00

W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragniemy Państwu gorąco podziękować za uczestnictwo w konferencji "Wizualizacja Informacji w Humanistyce", podzielenie się z nami swoją wiedzą, przyłożenie się do przygotowania prezentacji z obowiązkowymi elementami graficzno-wizualnymi i przesłanie materiałów na czas. Ostateczny termin nadsyłania tekstów przesuwamy na koniec marca. Szczególne podziękowania kierujemy do prowadzących warsztaty za profesjonalizm i gotowość podzielenia się wiedzą oraz jak zasugerowali pewni uczestnicy, za wyrozumiałość dla początkujących. Dziękujemy naszemu złotemu sponsorowi, Clarivate Analytics za bardzo profesjonalny i przystępnie przeprowadzony warsztat naukometryczny, a także za zasianie nadziei na zmiany w ewaluacji badań humanistycznych i społecznych. Dziękujemy także pozostałym sponsorom za wkład w organizowanie konferencji oraz zaprezentowanie przez Wydawnictwo Naukowe PWN ważnych dla naukowców treści o współczesnych formach publikowania.

Serdecznie dziękujemy uczniom z orkiestry dętej ze Szkoły Muzycznej w Toruniu za wspaniałe wykonanie zaplanowanego repertuaru muzycznego i dostarczenie uczestnikom konferencji niezwykłych wrażeń akustycznych.

Dziękujemy również fotografom za zapewnienie płynności relacji z konferencji i naszym studentom za pomoc w organizacji i uczynność w wykonywaniu zadań. Weźmiemy to pod uwagę pod koniec semestru:)

Poniżej informacje organizacyjne:

• wg informacji z kwestury, oryginały faktur zostały wysłane na Państwa Uczelnię wkrótce po zarejestrowaniu przelewu. Proszę sprawdzić w odpowiedniej jednostce u siebie na Uczelni, czy dotarły? W przeciwnym razie posłużymy się duplikatami,
  • Państwa prezentacje, które skopiowane na laptopy już wkrótce opublikujemy na stronie konferencyjnej . Jeśli ktoś z Państwa ma zastrzeżenie, prosimy o informację - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Komitet Organizacyjny konferencji
"Wizualizacja informacji w Humanistyce"